У «Житомиртеплокомуненерго» заявили, що готові до опалювального сезону

Житомирські комунальники готові до початку опалювального сезону. Про це під час позачергового засідання виконкому міської ради повідомив директор КП «Житомиртеплокомуненерго» Дмитро Рогожин.

«Вже місяць наші котельні готові, технічно акредитовані, вузли обліку зроблені. Цього тижня закінчуємо роботи на одній із найбільших тепломереж у місті по вулиці Пушкінській. Ще є аварійна мережа по Князів Острозьких, якій 53 роки, працюємо, аби було менше поривів», ‒ заявив директор КП «Житомиртеплокомуненерго» Дмитро Рогожин.

За словами Рогожина, дата «запуску» опалення напряму залежатиме від температурного режиму.

У новому опалювальному періоді тепло додатково забезпечуватимуть дві котельні на альтернативному паливі. Одна з них це нова ТЕЦ на трісці. Комунальники кажуть, що готують документи для інвестицій на побудову ще кількох котелень на альтернативному паливі. Вони мають резервно забезпечити опалення соціальної сфери у разі відсутності газу. Також у «Житомиртеплокомуненерго» анонсували побудову модульних котелень. Вони будуть працювати у разі виходу з ладу однієї з міських котелень. Це робиться на випадок ймовірних атак рашистів на інфраструктуру міста.

Нагадаємо, що для опалення осель коростенців комунальники придбали два твердопаливні котла. Цьогорічний опалювальний сезон у Бердичеві ледь не опинився на межі зриву.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *