Учасники цьогорічних масштабних змагань з велоспорту поїдуть іншою трасою

У липні на Житомирщині пройдуть масштабні змагання з велосипедного спорту на шосе. Понад 100 км на велосипедах – саме стільки проїдуть учасники змагань.  «Gran Fondo Zhytomyr Gold Race and Zhytomyr Gold Race Classic» відбудуться 13 липня. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації з посиланням на начальницю управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Світлану Гресь. Торік велосипедисти змагалися по трасі на Новоград-Волинський, а цього року організатори змінили напрямок.

«Учасники на ці змагання приїжджатимуть з усієї України, зараз приймаємо заявки. Стартуватиме заїзд з площі Перемоги. Учасники їхатимуть у напрямку Києва аж до Кочерева, там розвернуться і повертатимуться назад, фінішуючи у Станишівці. Таким чином, вони проїдуть більше 100 км», – сказала Світлана Гресь.

У минулому році змагання з велосипедного спорту на шосе також проводилися на Житомирщині, проте учасники їхали по трасі на Новоград-Волинський. Київський напрямок для цього виду спорту підходить більше.

Нагадаємо,що  на Житомирщині відбулися екстримальні змагання з Off-road. Під Житомиром відбулися всеукраїнські змагання з мотокросу. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *