Учні житомирського ліцею №35 флешмобом вшанували Героїв Небесної Сотні (ФОТО)

У житомирському ліцеї №35 школярі флешмобом вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Про це повідомили у департаменті освіти Житомирської міської ради.

Діти стали у вигляді янгола, тримаючи в руках паперових янголів та синьо-жовті стрічечки. Рівно 10 років тому під час Революції Гідності в центрі Києва розстріляли протестувальників — тих, хто без зброї захищав важливі для українців цінності.

За словами старшокласників, цей день важливо пам’ятати, бо саме з нього все і починалось. Сьогодні у закладі проводять інформаційні години, на яких говоритимуть з дітьми про подвиг Героїв Небесної Сотні, про сенс слів «героїзм» та «патріотизм».

«Ми проводимо журнали пам’яті, де будуть озвучені імена людей, які стали Небесною Сотнею», — розповіла директорка ліцею Тетяна Ларіонова. Каже, у ліцеї роблять все можливе, щоб діти знали про героїв новітньої історії України.

Цього дня 2014 року під час Єврореволюції на Інститутській вулиці у Києві силові підрозділи режиму Януковича розстрілювали протестувальників. Усього за день було до ста жертв, яких назвали «Небесною Сотнею». О 22:17 Верховна Рада прийняла постанову «Про засудження застосування насильства, яке призвело до загибелі мирних громадян України», низка представників влади заявили про перехід на бік народу. День 20 лютого став переломним у ході подій Революції гідності.