Учням однієї зі шкіл Житомира в центрі міста продали електронні цигарки

В одному з торговельних закладів Житомира 12-річним школярам продали електронні цигарки. Про це розповіли батьки дітей.

За словами батька  дитини Сергія Фурмана, вчителі зловили дітей на палінні електронних цигарок.

«Ми відразу відреагували, зібралися з іншими батьками та викликали поліцію. Я вважаю, що вони не мали права продавати їм цигарки, навіть на відділенні написано, що дітям до 18 років заборонено продавати електронні сигарети. Цьому треба запобігати, бо діти – це наше майбутнє», – розповів Сергій Форман.

Самі ж діти кажуть, що продавчиня їм не просто продала електронні цигарки, а ще й надала консультацію і навіть не спитала про вік.

«Ми стояли, вибирали і дивилися. Продавщиця сама до нас підійшла і запитала: «Що вам хлопці?». Ми вибрали, вона запакувала, перевірила, чи працює і продала нам», – розповіли школярі.

Представник адміністрації закладу торгівлі Олена Гуща розповіла, що про торгівлю електронними цигарками чує вперше. Такого раніше у них не було. Крім того, коли вони укладали угоду із орендарями, мови про те, що вони будуть продавати електронні цигарки, не йшло. Самі ж продавці відділу, де продали електронні цигарки, втекли, як тільки побачили журналістів.

«По асортиментному переліку тут продають сувеніри, галантерею, пакують подарунки, картини та годинники. Вони цей товар ховали, я його не бачила. Будемо розбиратися, розривати договір», – розповіла Олена Гуща.

У поліції кажуть, що законом не передбачено відповідальність або будь-яке обмеження у реалізації електронних цигарок. І батькам дітей залишається написати заяву до відділку поліції та передати електронні цигарки на експертизу для виявлення у ній заборонених домішок.

«Вони не вважаються тютюновим виробом. Серед переліку в законі чітко вказано: сигарети з фільтром або без, цигарки, сигари, сигарети, а також люлькові, смоктальні, жувальні, тютюн, махорка та інші вироби. Але про електронні сигарети та рідину нічого не вказано», – розповів лейтенант поліції Святослав Распутний.

Нагадаємо, житомиряни розповіли, як оцінюють роботу нової патрульної поліції. У Житомирі працівники управління патрульної поліції за рік роботи розбили 10 поліцейських машин.

Автор: Юлія РАДЬКО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *