Училище здавало в оренду сільгосппідприємству ділянку, яку отримало для навчальних цілей

Училище здавало в оренду сільгосппідприємству ділянку, яку отримало для навчальних цілей

Прокуратура Житомирщини повернула землі на 2,6 мільйонів.

Господарський суд Житомирської області за позовом Бердичівської місцевої прокуратури повернув земельну ділянку площею 125 га у власність Міністерству освіти і науки. Про це повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.

Бердичівське вище професійне училище ще у квітні 2012 року уклало договір про передачу належної йому на праві користування земельної ділянки площею 125 га, наданої державою для дослідницьких і навчальних цілей, господарству для вирощування сільськогосподарської продукції, з метою подальшого отримання прибутку”, – йдеться у повідомленні прокуратури.

Місцева прокуратура визнала, що договір є неправомірним. На думку правоохоронців, у такий спосіб керівники училища хотіла приховати передачу ділянки землі в оренду та використання її не за цільовим призначенням. Вартість земельної ділянки у прокуратурі оцінили у 2,6 млн грн. На сьогодні нецільове використання земельної ділянки припинено.

Нагадаємо, що обласна прокуратура розпочала провадження за фактом стрілянини в Олевську. Наприкінці грудня обласна прокуратура повернула до державного бюджету 22 млн грн.

Leave a Comment