Угоду на вивезення сміття уклала лише одна жителька вулиці. Інші викидають непотріб на дорогу

Угоду на вивезення сміття уклала лише одна жителька вулиці. Інші викидають непотріб на дорогу

 У канаву.

Жителі вулиці Козацької, що у Ємільчиному, відмовляються підписувати з комунальниками угоди про вивіз сміття. Увесь непотріб жителі вулиці викидають вздовж дороги. Про це повідомили у Ємільчинській селищній раді та оприлюднили відповідні фото на офіційній сторінці у Facebook.

«У кадрі – селищна вулиця Козацька (колишня Щорса). За інформацією КП “Благоустрій”, угоду з підприємством на вивезення сміття уклала …аж одна жителька вулиці! Решта власників домоволодінь категорично відмовились від угод, оскільки “сміття не назбирується, спалюю, закопую” і т. д. Втім, із огляду на “начинку” придорожньої канави, яку сьогодні вигребли працівники відділу з благоустрою селищної ради – люди не лукавили, в них удома і справді сміття не назбирується. Вони його – в канаву, посадку, ліс! Ємільчинці! Невже дім тільки там, де ми спимо і їмо? А що ж тоді для нас наше селище загалом? Чужина, яку за межами свого обійстя не шкода й на смітник перетворити?» – обурюються у селищній раді.

Нагадаємо, жителі вулиці Короленка обіцяють зносити у міськраду сміття, щоб «пахло» міському голові. Більше половини жителів Олевська не платять за вивіз сміття.

Leave a Comment