Українці запустили міжнародний гуманітарний проект Charity Hero

Українці запустили міжнародний гуманітарний проект Charity Hero

До нього вже долучилися більше 10 компаній.

В Україні запустили міжнародний гуманітарний проект «Charity Hero». Завдяки йому кожен охочий може доєднатися до допомоги тим українцям, які її потребують.

До проекту вже долучилися: Robota.ua, Reply, Auchan Ukraine, I-pay, Fondy, Єва, БФ Ліки Україні, Ліки 24, «Датагруп» та Volia, Bodro clinic та інші партнери.

Платформу Charity Hero створили волонтери та айтішники. Засновниця БФ Українська Освітня Фундація Тетяна Люлька та керівник проєкту Charity Hero Олександр Дяченко реалізовували соціальні проєкти ‒ «Місто професій», «PROfile» «Книги дітям» та інші. А директор Магнетто Україна Роман Старіков займався діджиталізацією рітейлу на базі мобільних технологій самообслуговування та іншими проєктами у сфері технологій.

Ідея Charity Hero поєднала ці обидві сфери. Працювати разом почали ще до війни, але необхідність швидко закрити потреби в продуктах харчування, яка виникла у зв’язку із військовими діями, пришвидшили плани.

Проект спрямований на те, щоб максимально спростити процедуру пожертви. Charity Hero позиціонують як «one click donation» проект. Іншими словами ‒ це допомога в один клік, зробити пожертву максимально просто. Скануєш QR код, переходиш за посиланням, обираєш суму донейту та зручну систему оплати.

Нині в більшості гіпермаркетів Ашан уже розміщені афіші з інформацією про проєкт та QR кодом для донейтів, в інших компаніях програма стартує вже скоро.

Першими країнами де запрацює програма за кордоном стануть Польща, Угорщина та Румунія. В місцевих Ашан також розмістять подібні афіші з QR кодами. Тож і європейські клієнти зможуть перерахувати гроші на допомогу українцям.

Гроші будуть акумулюватися на спеціальному рахунку. Потім волонтери закуповуватимуть на ці кошти товари у партнерських мережах, які необхідні на даний момент і для конкретних цілей. Фундація вже відвезла на Харків перші 10 тонн допомоги, про що повідомила на своїх сторінках Тетяна Люлька.

Проєкт переслідує одразу кілька цілей. По перше, збирати гуманітарну допомогу, ліки та вітаміни дітям, точно за потребами. Наприклад, волонтери часто стикаються із ситуацією, коли в гуманітарній допомозі із-за кордону не завжди прибувають товари, які зараз необхідні українцям. За допомогою Charity Hero іноземці, які хочуть допомагати Україні, долучатимуться до збору коштів на дійсно затребувані товари. По друге, всі ці продукти закупатимуться в Україні, таким чином волонтери стимулюватимуть розвиток української економіки.

У подальшому автори планують розвивати застосунок Charity Hero. Він уже доступний на App Store та Google Play. Там буде можливість пожертвувати на конкретні цілі та окремим фондам, які користуються найбільшою довірою.

Бажання приєднатися до міжнародного проєкту Charity Hero вже висловили кілька інших рітейл мереж та більше ніж 20 волонтерів.

Електронна пошта для партнерств з торговельними мережами [email protected]

Допомогти прямо зараз: https://lnk.charityhero.live/Auchan-Online

Leave a Comment