«Укрпошта» видаватиме біженцям державну грошову допомогу прямо на вокзалі

«Укрпошта» видаватиме біженцям державну грошову допомогу прямо на вокзалі

Відомості передаватиме «Укрзалізниця».

Українці, які виїжджають із зони проведення бойових дій, зможуть отримати від держави грошову компенсацію під час евакуації. Про це повідомила пресслужба «Укрпошти».

Для цього «Укрзалізниця» передає дані зі своїх евакуаційних рейсів працівникам «Укрпошти». Видачу готівки здійснюватимуть безпосередньо на території залізничного вокзала у Львові. Невдовзі до переліку вокзалів, де проводитимуться виплати, доєднаються Ужгород, Івано-Франківськ та Чернівці.

«Відомості про виплату грошової допомоги працівники залізниці формують безпосередньо під час руху евакуаційних потягів, де мають зазначити кількість дітей та дорослих. Ці дані передаються працівникам «Укрпошти», які до моменту прибуття евакуаційного потяга до вокзалу міста-призначення організовують все необхідне, щоб люди одразу після виходу з потяга могли отримати кошти», ‒ йдеться у повідомленні.

Починаючи з 17 травня, працівники «Укрпошти» на території центрального залізничного вокзалу Львова щоденно проводять грошові виплати пасажирам двох евакуаційних потягів. Пасажири п’ятьох евакуаційних потягів до Львова вже отримали виплати на загальну суму 340 тис грн.

До слова. Людям, які евакуювалися з районів проведення бойових дій, держава надає одноразову допомогу в розмірі 3 тис. грн на кожну дитину чи людину з інвалідністю та 2 тис. грн на кожну людину, старшу 18 років.

Нагадаємо, що у березні «Укрзалізниця» запустила евакуаційний потяг із Житомира на Львів через Бердичів. Коростенська міська рада витратила понад 120 тис. грн за евакуацію жителів громади.

Leave a Comment