Унікальний фольклорний гурт «Джерельце» виступить у Львівській опері (ВІДЕО)

Унікальний фольклорний гурт «Джерельце» виступить у Львівській опері (ВІДЕО)

Юні артисти візьмуть участь у гала-концерті.

Вихованці зразкового фольклорного гурту «Джерельце» житомирської загальноосвітньої школи №6 вирушили до Львова. Там, 26 серпня у національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької,  артисти візьмуть участь у гала-концерті.

Таку унікальну можливість юним житомирянам приніс блискучий виступ на Фестивалі української пісні наприкінці липня. Фестиваль відбувався у рамках Свята Української молоді із митрополитом Шептицьким. За словами керівника гурту Ангеліни Нестерової, у Львові «Джерельце» визнали одним із кращих колективів.

Саме Ангеліна Іванівна поставила за мету відшукати та повернути до життя маловідомі і напівзабуті пісні, танці та обряди нашого Полісся. Все це втілилося у життя вже у репертуарі, який виконують талановиті артисти. Солістка Анна Шахбазян каже, що фольклорний спів почула п’ять років тому і не змогла пройти повз.

А один із найстарших учасників колективу Владислав – вже студент другого курсу. Розповідає, що у майбутньому мріє сам стати керівником «Джерельця». І хоча зараз навчається у столиці, бере активну участь у концертному житті колективу. У майбутньому хлопець мріє продовжити справу Ангеліни Нестерової.

Колектив є переможцем багатьох фестивалів та конкурсів, постійним учасником благодійних акцій та обласних свят. Ангеліна Нестерова каже, що не завжди є можливість взяти участь у конкурсах, які відбуваються за межами міста. Але на допомогу приходять небайдужі люди. Серед них лікарі, нотаріуси, голова обласної молодіжної творчої спілки художників і мистецтвознавців Інна Величко, ГО «ЖМО «Союз українок», підприємець Олександр Ганько. Також у цій поїздці до Львова фінансово підтримала «Джерельце» й депутат міської ради Любов Цимбалюк.

Детальніше на відео.

Нагадаємо, у селі Немиринці Ружинського району відбувся Всеукраїнський фестиваль «Купальські роси». У зв’язку із ситуацією на Сході України, два роки свято Купала тут не відзначали. І хоча сьогодні воєнні дії на Сході ще тривають, фестиваль відновив свою діяльність задля підтримки національного духу українців.

 

 

 

Leave a Comment