Управління культури Житомирської міськради заплатить за інтернет-рекламу підприємцю, який ремонтує автомобілі

Управління культури Житомирської міської ради заплатить 8 тис. грн за рекламно-інформаційний супровід ФОП Анатолію Галицькому. Звіт про укладений договір оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Згідно із даними реєстру фізичних та юридичних осіб Міністерства юстиції України, основним видом діяльності підприємця є… ремонт та технічне обслуговування автомобільного транспорту.

Договір на надання згаданих послуг підписали без проведення тендеру. За 8 тис. грн підприємець має двічі надавати послуги з «рекламно-інформаційного супроводу в мережі інтернет для просування «Відкритої культурної платформи ОМІ Освіта. Мистецтво. Інтелект.»

Примітно, що у 2020-му році цей же підприємець виграв тендер на організацію новорічних та різдвяних свят у Житомирі. Замовником виступило знову ж таки управління культури Житомирської міської ради.

Нагадаємо, що у червні 2021 року управління культури Житомирської міської ради придбало термопляшки майже на 60 тис. грн. У травні 2021 року управління уклало угоду на транспортні послуги з фірмою, яку пов’язували з родичкою заступниці директора департаменту освіти міськради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *