Управління освіти ОДА знову купить шкільні автобуси у фірми, близької до Порошенка

Управління освіти ОДА знову купить шкільні автобуси у фірми, близької до Порошенка

Придбають 20 автобусів.

Управління освіти Житомирської облдержадміністрації заплатить 37 млн 267 тис. 500 грн ТОВ «БАС мотор». Останнє має безпосереднє відношення до Петра Порошенка.

Управління освіти придбає 19 автобусів для перевезення школярів та 1 спеціальний автобус для транспортування учнів із обмеженою здатністю до пересування.

Участь у тендері брали дві фірми — ТОВ «ТД «Динат Груп» та ТОВ «БАС Мотор». Перемогу у тендері отримало останнє. Різниця між пропозиціями склала 32,5 тис. грн. Ймовірно тому, що «БАС Мотор» є дочірньою компанією заводу «Богдан», а її конкурент — дилер автомобільної техніки.

Згідно із інформацією, розміщеною на офіційному сайті «БАС Мотор», вона входить до корпорації «Богдан». Власником останньої донедавна був Петро Порошенко. На поточний момент нею володіє син першого заступника секретаря РНБО і посол Сейшельських островів в Україні, Ігор Гладковський. До 2015 року обидва крісла посідав його батько. Йому президент номінально продав активи у 2009 році.

До слова. У мережі досі можна натрапити на стару адресу консульства Сейшельських островів — вулиця Електриків, 29а. Примітно, що саме за цією адресою розташована корпорація «Богдан». На поточний момент ситуацію виправили і почесний консул Сейшелів, власник майже 80% акцій корпорації «Богдан», Ігор Гладковський приймає по Новокостянтинівській, 1. Його батько у 2015 році задекларував три зарплати. Одну отримав у Раді національної безпеки і оборони, ще дві — у корпорації «Богдан» та «Міжнародному інвестиційному банку».

Нагадаємо, що у 2017 році управління освіти ОДА придбало 19 автобусів у компанії «БАС Мотор». Офшорна фірма екс-голови ДФС Насірова отримала 7 млн грн з бюджету Житомира.

Leave a Comment