Упродовж трьох діб вигоріло майже 5 гектарів сухої трави та стерні

На Житомирщині спостерігається суха спекотна погода, що позначається на пожежній ситуації, пов’язаній із займанням сухої рослинності та сміття. Зокрема, за три останні доби виникло чотири пожежі в екосистемах, у результаті яких вигоріло 4,7 га сухої трави та стерні на полі. Про це повідомила прес-служба управління ДСНС України у Житомирській області.

«Упродовж останньої доби, 31 липня, рятувальники ліквідували ще й займання сміття та сухої рослинності на площі 50 м кв. на околиці села Карабчиїв Ружинського району (несанкціонований смітник). Ймовірна причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем», – йдеться у повідомленні.

У Ружинському районі 29 липня горіли післяжнивні залишки у полі поблизу села Топорів загальною площею біля 1200 м кв.  Цього ж дня рятувальники також ліквідували займання сухої трави на землях запасу Кочерівської сільської ради, у результаті якої вигоріло 2 га сухостою.

У Романівському районі поблизу села Врублівки на полі горіла стерня. Подія сталася 30 липні майже опівночі. Про пожежу повідомили місцеві селяни. Вогнем пройдено 0,5 га стерні.

«Цього ж дня полум’я вирувало поблизу села Яруня Новоград-Волинського району. Площа пожежі склала близько 1 гектара. Зусилля рятувальників були зосереджені в першу чергу на недопущення збільшення масштабів пожежі», – поінформували у прес-службі.

Загалом з початку року підрозділами ДСНС області ліквідовано 115 пожеж в екосистемах, загальною площею 138,13 га.

Нагадаємо, неспокійною виявилася доба 20 липня. Рятувальники тричі виїжджали на пожежі. Вогнем пошкоджено майно громадян.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *