Усередині кінотеатра “Космос” розруха, але у міста на нього є плани (ФОТО)

У Житомирі хочуть зробити другий майданчик для експонатів з “Музея космонавтики імені Сергія Корольова”. Адже у самому музеї можна виставити тільки 450, коли є 10 000 експонатів. Про це повідомив під час візиту Генерального консула США в Україні Вільяма Бистрянські міський голова Сергій Сухомлин.

Ця ідея зацікавила посольство США і тому сьогодні до нас приїхав з візитом Генеральний консул”, – сказав Сергій Сухомлин.

Міський голова відмітив, що зараз ще рано говорити про фінансову сторону розбудови кінотеатру “Космос”.

Необхідно спочатку сформувати концепцію цього музею. Вона у нас поки що не готова. Є бажання, але поки що ми не перейшли до практичних кроків. Після того, як сформуємо концепцію, зможемо переходити до питання фінансування. Воно може бути з різних джерел: є міський бюджет, цьогорічний бюджет та бюджет 2017 року досить серйозні та збільшені, є кошти фонду регіонального розвитку, є міжнародні фонди та організації, які можуть приєднатися до фінансування”, –  наголосив міський голова.

Генеральному консулу США в Україні Вільяму Бистрянські показали тільки зовнішній вигляд кінотеатру “Космос”, проте, розповіли про величину приміщення та розміщення щодо центру міста. Журналістам же відкрили двері до закинутого кінотеатру.

Стан “Космосу” можете переглянути на фото.

kinoteatr kos-17 kinoteatr kos-16 kinoteatr kos-15 kinoteatr kos-14 kinoteatr kos-12 kinoteatr kos-10 kinoteatr kos-9 kinoteatr kos-8 kinoteatr kos-7 kinoteatr kos-6 kinoteatr kos-5 kinoteatr kos-4 kinoteatr kos-3 kinoteatr kos-2 kinoteatr kos kinoteatr kos-24 kinoteatr kos-23 kinoteatr kos-22 kinoteatr kos-21 kinoteatr kos-20 kinoteatr kos-19 kinoteatr kos-18Фото: Сергій Омельчук

Нагадаємо, що американці можуть вкласти гроші у розвиток «космічного» туризму на Житомирщині та у Житомирі вперше побував Генеральний консул США в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *