Установи області отримають майже півмільйона відшкодування за проживання та лікування переселенців та бійців АТО

Установам області за проживання переселенців та лікування учасників АТО перерахують за червень 449 тис. грн з обласного бюджету. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

«За червень установи Житомирщини, які приймають внутрішньо переміщених осіб на проживання та проводять лікування і санаторно-курортне оздоровлення учасників АТО, з обласного бюджету отримають 449 тис. грн. Зокрема, готель «Житомир» отримає за проживання 74 внутрішньо переміщених осіб 58 тис. 900 грн, санаторій «Тетерів» за проживання 169 переселенців – 195 тис. 200 грн. За лікування та медичну реабілітацію учасників АТО обласним установам перерахують з обласного бюджету 67 тис. грн, а за санаторно-курортне лікування санаторій «Дениші» отримає 127 тис. 900 грн. У травні-червні лікування та медичну реабілітацію на Житомирщині пройшли 82 особи з числа учасників АТО та членів сімей загиблих. Санаторно-курортне лікування у «Денишах» отримали 15 осіб», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, понад 7 тисяч переселенців проживають в області. Більшість з них – пенсіонери та діти. Майже 5 мільйонів за час війни ОДА перерахувала санаторію «Тетерів» для переселенців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *