УВАГА! Окупанти створили фейковий чат-бот СБУ

У месенджері Телеграм рашисти створили фейковий бот для повідомлень про ворожу техніку. В такий спосіб вони хотіли отримати інформацію для координування своїх дій. Про це повідомили у телеграм-каналі Державної прикордонної служби. 

«Російські окупанти намагаються зменшити опір українців та запускають нові фейки. Цього разу вони поширили в мережі фейковий чат-бот зі схожою на офіційний назвою, яка відрізняється лише кількома літерами», – зазначають прикордонники.

Вони також нагадують, що офіційний чат-бот для повідомлень про пересування ворожої техніки: t.me/stop_russian_war_bot.У відомстві наголошують: обов’язково перевіряйте, куди надсилаєте ту інформацію до її відправлення. «Довіряйте лише офіційним сторінкам державних органів і структур та не давайте ворогу отримати перевагу на інформаційному фронті», – додають прикордонники.

Нагадаємо, що раніше окупанти поширювали фейкові рахунки для допомоги Збройним силам України. Окупанти також поширювали інформацію про плани захоплення Коростеня та Овруча.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *