В адмінприміщенні обласної ради за понад 300 тисяч замінять вітражі

В адмінприміщенні обласної ради за понад 300 тисяч замінять вітражі

Без тендеру.

Комунальне підприємство по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради витратить 372 тис. 367 грн 70 коп на заміну вітражів у адміністративному приміщенні облради. Звіт про укладений договір оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Тендер на визначення підрядника в обласній раді не проводили. Договір уклали із житомирською фірмою «Будівельна компанія «Сервіс». Обґрунтували тим, що вартість послуг не перевищує допорогову. Роботи мають завершити до кінця року.

Протягом 2018-2019 року комунальне підприємство по експлуатації адмінбудинків обласної ради уклало 14 угод із ПП «БК «Сервіс». Всі договори стосувалися ремонтних робіт у приміщеннях Житомирської обласної ради. Окрім комунального підприємства, постійним клієнтом фірми є також головне управління ДФС у Житомирській області та спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з легкої атлетики облради. По більшості робіт тендери не проводилися, а просто підписувалися угоди.

Нагадаємо, що в червні 2019 року обласна рада заплатила майже 600 тис. грн за заміну вікон в адміністративному приміщенні. За заміну вікон у житомирському садочку міська рада заплатила бізнес-партнеру Сухомлина.

Leave a Comment