В Андрушівському районі чоловік впав з обриву у воду та втопився

В Андрушівському районі чоловік впав з обриву у воду та втопився

Декілька дітей, які відпочивали на річці, намагалися його врятувати.

У селі Лебединці Андрушівського району 16 серпня на місцевому ставку втопився 66-річний чоловік. Про це повідомила прес-служба ДСНС України у Житомирській області.

Об 16:05 до Служи порятунку «101» від працівників поліції надійшло повідомлення про те, що необхідна допомога рятувальників по вилученню потопельника з водойми. На місці пригоди бійці ДСНС встановили, що тіло знаходиться недалеко від берега на глибині біля 2 м. На гумовому човні вони дісталися до нього та, зачепивши загиблого за одяг, підтягнули до берега.

“З’ясувалося, що двоє товаришів відпочивали на березі ставка, розпиваючи спиртні напої. Один із них встав та, втративши координацію рухів, впав з невеликого обриву у воду. У водоймі купалося 6 дітей. Вони відразу ж підбігли до чоловіка та витягнули його на берег. Інший чоловік намагався відвести свого товариша додому, але той відмовився і залишився лежати на березі. Після другої невдалої спроби підвестися, чоловік знову скотився з обриву у воду. Діти кинулися на допомогу, але вже знайти його не змогли. Людина потонула. Загиблим виявився 66-річний місцевий мешканець” , – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, в Олевському районі втопився чоловік, який хотів перепливти річку. На Житомирщині цього року вже втопилися 11 людей. Серед них – 2-річна дитина.

 

Leave a Comment