В Андрушівському районі підприємець привласнив більше 700 тисяч з бюджету на ремонтах

В Андрушівському районі підприємець привласнив більше 700 тисяч з бюджету на ремонтах

Прокуратура скерувала справу до суду.

Житомирського підприємця та ще двох його «подільників» судитимуть за привласнення понад 700 тис. грн бюджетних коштів. Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

«За даними слідства, у вересні-грудні 2017 року підприємець з міста Житомира, відповідно до укладених договорів, виконував капітальні ремонти дахів і заміни вікон та дверей (енергозбереження) Крилівської загальноосвітньої школи та Червоненського центру дозвілля (спортивного комплексу), що в Бердичівському (раніше Андрушівський) районі, за бюджетні кошти на загальну суму 2,4 млн грн. Для проведення ремонту також залучив свого знайомого», йдеться у повідомленні.

У прокуратурі стверджують, що по закінченню ремонту підрядник зі своїм знайомим завищили обсяги виконаних будівельних робіт та використаних матеріалів на загальну суму понад 720 тис. грн і вказали про це у офіційних документах. Не звернув уваги на завищення і інженер з технічного нагляду.

«Унаслідок таких неправомірних дій підрядником та його спільником було привласнено 723 тис. грн бюджетних коштів. З метою конфіскації майна, за клопотанням, погодженим із процесуальним прокурором, на майно одного з фігурантів справи два автомобілі Fiat Tipo, та Peugeot 407 (1991 та 2006 років випуску) судом накладено арешт», додають у пресслужбі відомства.

Нагадаємо, що махінації із майном Міністерства освіти на Житомирщині спричинили збитки на майже 9 млн грн. Через незаконний видобуток піску кияни нанесли бюджету збитки у понад 50 млн грн.

Leave a Comment