В Андрушівському районі підприємець привласнив більше 700 тисяч з бюджету на ремонтах

Житомирського підприємця та ще двох його «подільників» судитимуть за привласнення понад 700 тис. грн бюджетних коштів. Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

«За даними слідства, у вересні-грудні 2017 року підприємець з міста Житомира, відповідно до укладених договорів, виконував капітальні ремонти дахів і заміни вікон та дверей (енергозбереження) Крилівської загальноосвітньої школи та Червоненського центру дозвілля (спортивного комплексу), що в Бердичівському (раніше Андрушівський) районі, за бюджетні кошти на загальну суму 2,4 млн грн. Для проведення ремонту також залучив свого знайомого», йдеться у повідомленні.

У прокуратурі стверджують, що по закінченню ремонту підрядник зі своїм знайомим завищили обсяги виконаних будівельних робіт та використаних матеріалів на загальну суму понад 720 тис. грн і вказали про це у офіційних документах. Не звернув уваги на завищення і інженер з технічного нагляду.

«Унаслідок таких неправомірних дій підрядником та його спільником було привласнено 723 тис. грн бюджетних коштів. З метою конфіскації майна, за клопотанням, погодженим із процесуальним прокурором, на майно одного з фігурантів справи два автомобілі Fiat Tipo, та Peugeot 407 (1991 та 2006 років випуску) судом накладено арешт», додають у пресслужбі відомства.

Нагадаємо, що махінації із майном Міністерства освіти на Житомирщині спричинили збитки на майже 9 млн грн. Через незаконний видобуток піску кияни нанесли бюджету збитки у понад 50 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *