-
Чи будуть житомиряни переходити на ID-паспорти (БЛІЦ-ОПИТУВАННЯ) - 12/01/2016
-
Житомирська відлига у 20 фотографіях - 12/01/2016
-
«Житомиртеплокомуненерго» оголосило тендер на реконструкцію тепломережі вартістю майже 13 мільйонів - 17 hours ago
-
ІО ігри – корисний відпочинок для дорослих - 17 hours ago
-
Доки житомирянка ховалася від обстрілів поза домівкою, будинок обікрав сусід - 18 hours ago
-
Житомирянам, які постраждали від бомбардувань, дозволили не платити за вивезення сміття - 22 hours ago
-
Судитимуть посадовців, які вкрали понад мільйон на будівництві сільської амбулаторії - 2 days ago
-
Житомирські комунальники почали прибирати наслідки рашистських атак на Богунії - 2 days ago
-
Поліція розшукує 35-річного жителя Коростишівської громади - 2 days ago
-
Прокуратура відкрила провадження за фактом рашистських обстрілів Малина і Коростеня - 23/05/2022
-
На Житомирщині ввели додаткові обмеження у прикордонних районах - 23/05/2022
-
У небі над Житомирщиною 22 травня ЗСУ знищили 8 рашистських ракет - 23/05/2022
Збитки держави на понад 50 мільйонів: кияни влаштували незаконний видобуток піску на Житомирщині
Триває слідство.
СБУ блокувала незаконну розробку надр на території Коростишівського лісгоспу. Збитки держави становлять понад 50 мільйонів гривень. Про це повідомила пресгрупа УСБ України в Житомирській області.
“На Житомирщині Служба безпеки України припинила незаконний видобуток піщаної суміші у промислових масштабах на території Коростишівського лісгоспу.
За даними слідства, київська комерційна структура самовільно зайняла земельну ділянку, що належить комунальному підприємству «Житомироблагроліс», та організувала протиправну розробку надр.
Із задіянням важкої екскаваторної техніки зловмисники зняли ґрунтовий покрив на ділянці площею понад 2 гектари та розпочали видобуток корисних копалин. Реалізовували суміш комерційним структурам Київської області за ринковими цінами.
Ініційовані СБУ інженерно-екологічна і товарознавча експертизи засвідчили, що ділки встигли видобути 96 тисяч кубічних метрів піску та завдали збитки державі на 51,7 мільйона гривень.
Крім того за оцінками Державної екологічної інспекції земельна ділянка зазнала незворотних порушень: є непридатною до використання за цільовим призначенням і відновленню не підлягає”, – йдеться у повідомленні.
У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 239-1 (незаконне заволодіння ґрунтовим покривом (поверхневим шаром) земель), ч. 1 ст. 240 (порушення правил охорони або використання надр) та ст.254 (безгосподарське використання земель) Кримінального кодексу України, директору видобувного підприємства повідомлено про підозру. Триває слідство.
Документування оборудки проводилося співробітниками Управління СБ України в Житомирській області спільно зі слідчими Нацполіції під процесуальним керівництвом прокуратури Житомирської області.
Нагадаємо, облрада ліквідує комунальне підприємство «Надра Житомирщини». Суд скасував правило «мовчазної згоди» у користуванні надрами на території області.