В Андрушівці в ямі знайшли жінку, яка впала туди і всю ніч не могла з неї вибратися

В Андрушівці в ямі знайшли жінку, яка впала туди і всю ніч не могла з неї вибратися

При падінні жінка отримала травми.

В Андрушівському районі рятувальники врятували жінку, яка впала в яму глибиною до двох метрів. Про це повідомили в управлінні ДСНС України у Житомирській області.

“З’ясувалось, що в яму, глибиною до двох метрів, жінка впала ще вчора ввечері. Вона кликала на допомогу, але зважаючи на те, що яма знаходиться на території одного з колишніх заводів і, відповідно,  там нікого немає, то постраждалу ніхто не почув. Крім того, при падінні жінка травмувала руку та передпліччя. Вже сьогодні зранку працівники установи, що розташована напроти, прийшли на работу та почули ії волання про допомогу”, – йдеться у повідомленні.

Аби витягти ії на поверхню, рятувальники по драбині спустились до жінки. Через свої намагання самостійно вибратись, вона була зовсім знесилена і не могла піднятись по драбині. Тому фахівці  ДСНС обвязали ії мотузками та обережно підняли вгору. Там вже на неї очікували медпрацівники, які каретою швидкої доставили постраждалу до центральної районної лікарні.

Нагадаємо, у Коростишеві на території одного з каньйонів жінка впала з триметрової висоти. У парку Гагаріна дівчина, яка намагалася дістати свої речі, ледь не впала з підвісного мосту.

Leave a Comment