В антимонопольному комітеті кажуть, що жителі області двічі заплатили за електроенергію

В антимонопольному комітеті кажуть, що жителі області двічі заплатили за електроенергію

У «Житомиробленерго» просять повідомити, куди повертати гроші.

Понад 750 споживачів електроенергії області двічі заплатили за її постачання. Про це йдеться у повідомленні територіального відділення антимонопольного комітету України. Сума переплати складає понад 2,5 млн грн.

«Відділенням встановлено, що з 1 січня АТ «Житомиробленерго» припинило свою діяльність в частині постачання електричної енергії, у зв’язку з чим на особових рахунках окремих споживачів станом на 01.01.2019 обліковувалася переплата. Станом на 24.10.2019 Товариством 755 споживачам не повернено переплату за спожиту електричну енергію, розмір якої складає 2 650 020,13 грн. Таким чином, споживачами проведено подвійну оплату за обсяг електричної енергії, на який здійснено переплату», йдеться у повідомленні.

У «Житомиробленерго» цю інформацію не спростовують. У повідомленні, розміщеному на офіційному сайті підприємства йдеться, що з 1 січня 2019 року постачанням електроенергії займається ТОВ «Житомирська обласна енергопостачальна компанія». Кошти не повернули, кажуть в обленерго, бо ніхто до них не звертався. Тож просять споживачів, які станом на 1 січня 2019 року мали переплату, повідомити банківські реквізити, за якими вони можуть повернути кошти.

Нагадаємо, що у вересні поточного року «Житомиробленерго» планувало придбати два автомобілі на суму у понад 2 млн грн. У жовтні 2018 року антимонопольний комітет повідомив, що жителі області цілий рік переплачували за прилади, які їм нав’язувало обленерго.

Leave a Comment