В автобусі з Житомира, який приїхав на кордон, виявили 21 ніж

В автобусі з Житомира, який приїхав на кордон, виявили 21 ніж

Відкрили провадження про контрабанду.

У четвер, 11 лютого, в пункті пропуску «Краковець» (на українсько-польському кордоні) прикордонники Мостиського загону спільно із працівниками митниці знайшли партію ножів, які ззовні схожі на холодну зброю. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Правоохоронці ініціювали проведення додаткових перевірочних заходів рейсового автобуса «Житомир (Україна) – Злоченець (Республіка Польща)» під керуванням 36-річного жителя Львова. Під час поглибленого огляду спільною прикордонно-митною групою із залученням службової собаки Лара, спеціально натренованої на пошук зброї та вибухівки, в багажному відділенні у двох паперових коробках виявили 21 ніж”, – йдеться у повідомленні.

news_20160212_121159_1455271919

Ножі ззовні схожі на холодну зброю, адже довжина леза деяких з них перевищувала 27 сантиметрів. За даним випадком працівники Національної поліції направили повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за класифікацією  ст. 201 КК України «Контрабанда», ножі вилучили та  направили на спеціальну експертизу.

Нагадаємо, що на початку лютого на Олевщині прикордонники затримали бурштинокопачів.

Leave a Comment