В навчальному центрі підготовки поліцейских Житомира відбувся випуск курсантів

В навчальному центрі підготовки поліцейских Житомира відбувся випуск курсантів

Понад сотня поліцейських з різних областей України вдало завершили фахову підготовку та отримали дипломи про її проходження в Житомирському навчальному центрі. 

Випускників  з урочистою подією привітали керівник Управління кадрового забезпечення ГУНП Житомирщини Дмитро Слівінський, начальник Навчального центру Максим Каптенко та голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко.

“4 поліцейських взводи, а це 119 правоохоронців, серед яких кінологи, інспектори сектору реагування патрульної поліції та підрозділів превентивної діяльності,  вже за декілька днів розпочнуть свою службу у різних областях держави. Сьогодні вони вдало пройшли усі випробування та склали підсумкові іспити. Серед випускників і 16 поліцейських-земляків, які й надалі служитимуть у підрозділах Житомирщини”, – йдеться в повідомленні Національної поліції в Житомирській області

Кращим слухачам Центру його керівник Максим Каптенко, начальник УКЗ Дмитро Слівінський та керівник обласної ради Володимир Федоренко вручили  відповідні відзнаки, а також урочисто передали кожному випускнику його диплом про проходження фахової підготовки.

Leave a Comment