В обласній лікарні відкрили оновлений блок для пацієнтів з патологією нирок (ФОТО)

В обласній лікарні відкрили оновлений блок для пацієнтів з патологією нирок (ФОТО)

На його ремонт витрали півмільйона гривень.

В обласній клінічній лікарні ім. О.Ф.Гербачевського 30 листопада відкрили оновлений блок інтенсивної терапії відділення нефрології. На ремонт блоку витрали півмільйона гривень. Про це повідомила прес-служба обласної ради.

На ремонт блоку та придбання обладнання і меблів витратили майже 550 тис. грн, з яких 250 тис. грн – це кошти обласного бюджету, решту суми надали спонсори. У блоці інтенсивної терапії, яких розрахований на 6 ліжок, лікуватимуться пацієнти з патологією нирок. За останні два роки це вже третій блок інтенсивної терапії, який відкривається в лікарні. У цей блок закуплено сучасне обладнання, встановили прилади інфузомати, які точно розраховують скільки лікарського засобу і в який час його потрібно ввести пацієнту. Крім того, у блоці працюють 5 лікарів, які цілодобово спостерігатимуть за пацієнтами”, – йдеться у повідомленні.

До слова,  у наступні 2-2,5 роки планується відкриття ще 6 блоків, аби дотриматися європейських стандартів. Хоча в лікарні кількість блоків збільшилась майже вдвічі, але це лише 10% від усього ліжкового фонду.

Нагадаємо, 34-річна житомирянка Олена Корнеєва потребує термінової допомоги. У жінки рак.Наразі необхідні кошти на довготривале та дороговартісне лікування.  Друзі просять про допомогу.

Leave a Comment