В обласного управління юстиції новий керівник, який раніше працював у Криму

В обласного управління юстиції новий керівник, який раніше працював у Криму

Управління упродовж 10 місяців працювало без начальника.

Головне територіальне управління юстиції у Житомирській області очолив Олександр Грабар, – повідомила прес-служба управління.

«За результатами успішного проходження конкурсного відбору, наказом Міністерства юстиції України від 09.09.2016 №4470/к начальником головного територіального управління юстиції у Житомирській області призначено Грабара Олександра Володимировича», – йдеться у повідомленні.

Як уже повідомлялося, раніше Олександр Грабар працював начальником реєстраційної служби головного управління юстиції у Севастополі. У квітні 2014 року був призначений начальником реєстраційної служби головного управління юстиції у Київській області. За інформацією ЗМІ, кримчанам Грабар запам’ятався як чиновник управління юстиції, який багато років поспіль судився із пенсіонеркою за садову ділянку у 6,5 соток біля заповідника.

Нагадаємо, управління капітального будівництва у Житомирі очолив Дмитро Мамрай, який до призначення очолював капітальне будівництво та брав участь в АТО. Директора КП «Парк» Володимира Шуста розпорядженням міського голови відсторонили від роботи.

Leave a Comment