В обласному музеї обрали два найкращих селфі з експонатами (ФОТО)

В обласному музеї обрали два найкращих селфі з експонатами (ФОТО)

 Авторів найкреативніших фото чекає сюрприз.

Житомирський обласний краєзнавчий музей обрав переможців флешмобу «День селфі», який стартуватував 18 січня. Про це повідомив директор музею Роман Насонов на своїй сторінці у Facebook.

«І так, сьогодні 23 січня, а отже час оголосити імена переможців Дня селфі у музеї! Ними стали Оленка Пшевлоцька та Лена Моргун. Чекаємо на Вас для вручення ексклюзивних подаруночків», – повідомив Насонов.

«Ооо неожиданно)) спасибо большое )) очень приятно, что смогли порадовать вас чудесными, весёлыми фото ) и заодно напомнить людям, что нужно помнить историю и окультуриться в свободное время. Всем хорошего настроения не смотря ни на какие преграды», – прокоментувала одна із переможниць Лена Моргун.

Лена Моргун
Олена Пшевлоцька

Варто зауважити, що 18 січня відзначають Міжнародний день музейного селфі. А члени європейського проекту Culture Themes 21 січня 2014 року ініціювали флешмоб. Головним завданням флешмобу було відвідати будь-який музей, зробити «селфі» на фоні поруч з експонатом, який сподобався, опублікувати фото у Facebook, додавши хештег #MuseumSelfie, а також хештег того музею, де було зроблено селфі, у нашому випадку це: #kraeznavchiymuseum.

Нагадаємо, цілу серію “селфі” у музеї зробив голова обласної ради Ширма. Музеї всього світу приєднуються до Міжнародного флешмобу музейних “селфі”. В Україні акція проходить втретє. Фото можна зробити безкоштовно у будь якій філії Житомирського обласного краєзнавчого музею.

Leave a Comment