В області 7 безробітних за допомогою відеорезюме влаштувалися на роботу

Регіональна служба зайнятості запропонувала роботодавцям новий метод добору кадрів – через відеорезюме безробітних. За два тижні з моменту запровадження нової послуги вже створено понад 30 відеорезюме, а семеро безробітних, які скористалися цією можливістю, вже освоюються на робочих місцях. Про це повідомила прес-служба Житомирського регіонального центру занятості.

«У центрах зайнятості безробітним, які забажали створити власну відеопрезентацію, пропонується не лише технічна допомога в запису відеорезюме, але й у поетапному його створенні та структуруванні. З’ясовується бажана сфера діяльності, вимоги роботодавця до цієї сфери, далі –  з метою структурування професійного досвіду і чіткості уявлення особою своїх професійно важливих якостей складається резюме у його звиклій формі. І, нарешті, проводиться запис. Безробітний, за наявності ресурсу, має змогу записати відеорезюме  самостійно або за допомогою фахівця служби зайнятості», – йдеться у повідомленні.

У свою чергу роботодавець під час відвідування центру зайнятості або перегляду Інтернет-ресурсів обласної служби зайнятості – веб-сайту, сторінки у Facebook та каналу YouTube – може ознайомитися з відеорезюме шукачів роботи за 30 сферами діяльності, побачити реальну людину замість прочитаних стандартних фраз традиційного резюме, виділити переваги претендентів та вибрати достойного кандидата на вакантну посаду.

«Актуальними залишаються відеопрезентації юриста, бухгалтерів, фахівців органів влади, секретаря-діловода, фахівця з фізичної реабілітації, викладача англійської мови, спеціаліста з фінансового менеджменту, електрогазозварювальника, біолога, вчителя біології, охоронника тощо», – розповіли у прес-слжбі.

Нагадаємо, Порошенко оголосив конкурс на посаду голови Житомирської облдержадміністрації. Керівника КП «Парк» Шуста відсторонили від роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *