В області діють 64 стаціонарні пункти обігріву населення

В області діють 64 стаціонарні пункти обігріву населення

На 100 % забезпечені протиожеледними матеріалами.

З метою своєчасного реагування на НС на базі ДП «Житомирський облавтодор» створено регіональний резерв пально-мастильних матеріалів: 51 тонна дизельного палива та 25 тонн бензину. Також є в наявності генератори  автономного джерела електроживлення та намети для створення пунктів обігріву. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

«Спільно з органами виконавчої влади проведено роботу щодо підготовки 64 стаціонарних пунктів обігріву населення в населених пунктах області (ФАПи, районні лікарні, установи соцзахисту тощо). На 100 % підготовлені бази протиожеледних матеріалів (сім стаціонарних баз та 84 тимчасові майданчики)», – йдеться у повідомленні.

В управлінні ДСНС України в області для запобігання надзвичайним ситуаціям у стані постійної готовності до дій за призначенням щодоби перебуває 62 одиниці пожежної і спеціальної техніки та 225 чоловік особового складу, а у разі ускладнення – можливе додаткове залучення 95 одиниць техніки та 220 чоловік особового складу.

Нагадаємо, 186 правоохоронців охоронятимуть спокій жителів області у новорічну ніч. У новорічну ніч Житомиром курсуватимуть тролейбуси (РОЗКЛАД).

Leave a Comment