В області майже на 50 % зросла кількість хворих на ГРВІ та грип

В області майже на 50 % зросла кількість хворих на ГРВІ та грип

У 10 районах та 3 містах перевищили епідпоріг.

За минулий тиждень (50 тиждень року) кількість зареєстрованих випадків захворювання на ГРВІ та грип зросла на 49,3 % порівняно з попереднім тижнем. Епідемічний поріг перевищено на 81,6 %. Про це повідомила прес-служба Житомирського обласного лабораторного центру МОЗ України.

«За 10 тижнів поточного епідсезону в області зареєстровано 66451 випадок захворювань на гострі респіраторні інфекції та грип. З них 70,5 % становлять діти. Перевищення епідемічного порогу відмічається на 13 адмінтериторіях (Баранівський, Брусилівський, Коростишівський, Любарський, Малинський, Народицький, Пулинський, Радомишльський, Черняхівський, Чуднівський райони, містах Житомирі, Бердичеві та Коростені)», – йдеться у повідомленні.

Серед дитячого населення в порівнянні з попереднім тижнем захворюваність зросла на 51,3 %, захворіло 8544 дітей (70,5 % від всіх захворілих). Найвищі показники у віці 15 – 17 та 5 – 14 років.

«Усього госпіталізовано 648 хворих, що  на 91 % більше, ніж за попередній тиждень, з них 520 (80,2 %) становлять діти», – розповіли у прес-службі.

За результатами обстежень вірусологічною лабораторією, захворювання в основному були викликані  грипом А – 43,5 %, парагрипом – 30,4 %, аденовірусами  та Rs-вірусами – по 13 %. У шести хворих виділено грип А (Н3). Загалом з  початку епідсезону у 13 осіб виявили – грип А (Н3).

Нагадаємо, гроші, витрачені із міського бюджету на зарплату вчителям та медикам, держава вертати не буде. В Овручі відкрили третю амбулаторію сімейної медицини.

Leave a Comment