В області обрали кращого лісничого

В області обрали кращого лісничого

Переможець працює в Любарському лісництві.

Лісничий Любарського лісництва державного підприємства «Бердичівське лісове господарство» Василь Лановюк став переможцем обласного етапу Всеукраїнського конкурсу лісничих, організованого Товариством лісівників України. Про це повідомила прес-служба обласного управління лісового та мисливського господарства.

«До конкурсу допускалися кандидати, які успішно ведуть лісове господарство, впроваджують новітні технології та форми організації праці та останніх п’ять років працюють на посаді лісничого в системі Держлісагентства. Конкурсна комісія, визначаючи переможців, брала до уваги абсолютно всі показники роботи лісничих: створення лісових культур на високому агротехнічному рівні з використанням новітніх технологій та власного садивного матеріалу, поліпшення показників, що характеризують породний склад лісів, якісний стан і продуктивність лісових насаджень, високу ефективність заходів з охорони і захисту лісу, результативність здійснення біотехнічних заходів і збереження біологічного різноманіття, благоустрій господарських об’єктів тощо», – йдеться у повідомленні.

Друге і третє місця в конкурсі вибороли лісничий Липинського лісництва Городницького лісгоспу Василь Мельник та керівник Ружинського лісництва державного підприємства «Попільнянське лісове господарство» Володимир Коноваленко. Всі троє отримали грошові винагороди, а переможець побореться за звання кращого в загальноукраїнському етапі.

Нагадаємо, на Житомирщині 28 липня визначили кращого вальника лісу. Цьогорічні обласні змагання відбулися на базі Народицького спецлісгоспу. У 20-му ювілейному конкурсі взяли участь представники всіх лісогосподарських підприємств області.

 

Leave a Comment