В області прийняли рішення про посилення протиепідемічних заходів

В області прийняли рішення про посилення протиепідемічних заходів

Посилять контроль за дотриманням вимог карантину.

Житомирська обласна комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення щодо посилення протиепідемічних заходів на території області. Відповідне рішення прийняли 19 червня. Про це повідомляє пресслужба облдержадміністрації.

Так, згідно із рішення комісії ТЕБ та НС, на території області посилять контроль за дотриманням населенням норм карантину у приміщеннях та громадському транспорті. Окрім того, документом заборонили діяльність закладів оздоровлення та відпочинку, готелів тощо. Закладам громадського харчування, кафе та ресторанам дозволять працювати виключно на відкритих майданчиках просто неба.

Релігійні та інші масові заходи не заборонятимуть. Їх дозволили проводити за умови дотримання карантинних норм та присутності не більше 10 осіб.

Подібне рішення прийняла також міська комісія ТЕБ та НС. Однак у рішенні міської комісії про заборону діяльності не йдеться. Згідно із інформацією, опублікованою на сайті мерії, у Житомирі посилять нагляд за «організацією протиепідемічних заходів».

Нагадаємо, що вранці 19 червня Віталій Бунечко анонсував посилення карантину на території області. Напередодні призначили нового головного санітарного лікаря Житомирської області.

Leave a Comment