В області шукають борців з корупцією у медицині

Громадська організація «Інститут аналітики та адвокації» оголошує конкурси на посади регіональних координаторів у Житомирській областях (по одному) для реалізації програми протидії корупційним проявам у медицині, – повідомили організатори конкурсу.

«Регіональний координатор працюватиме у напрямку адвокації протидії неформальним платежам у закладах охорони здоров’я. Зокрема, до його обов’язків входитиме координація та реалізація адвокаційної діяльності, проведення прес-конференцій, ведення діалогу з представниками органів державної влади та місцевого самоврядування, розробка локальних НПА. Усі необхідні методики, інструменти та консультації регіональному координатору надаватиме ГО «Інститут аналітики та адвокації»», – йдеться у повідомленні.

оголошення житомир-min

Заявник у жодному разі не може бути представником політичної сили або використовувати участь у програмі для задоволення власних політичних інтересів. Крім того, важливо, аби заявник розумівся на соціальній та антикорупційній тематиці, наприклад, належав до правозахисної чи волонтерської організації, тощо. Реалізація пограми передбачає фінансову винагороду регіональному координатору.

Резюме та супровідні листи надсилайте до 17:00 8 липня на електронну адресу [email protected] з позначкою «Регіональний координатор (Житомир)».

Нагадаємо, директор житомирського омунального КП «КВЖРЕП №11» Леонід Рихальський без конкурсу перераховував бюджетні кошти на рахунок заснованої ним же керуючої компанії. У міській раді провели службову перевірку та підтвердили цю інформацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *