В області судитимуть чоловіків, які в підпільному цеху виготовили 15 тонн алкоголю

В області судитимуть чоловіків, які в підпільному цеху виготовили 15 тонн алкоголю

Публічне обвинувачення забезпечуватиме прокуратура області.

На Житомирщині судитимуть трьох чоловіків, які у минулому році незаконно виготовили майже 15 тонн алкоголю для продажу. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

“Прокуратура області 18 січня затвердила обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно організованої групи у складі трьох осіб, які налагодили незаконне виготовлення, зберігання та транспортування з метою збуту підакцизних товарів. Нині обвинувальний акт скерований до суду для розгляду по суті”, – йдеться у повідомленні.

Як раніше вже повідомляв “Вголос.ZT”, житель Київської області, не маючи відповідної ліцензії на виготовлення і торгівлю алкогольними напоями, у вересні минулого року створив організовану злочинну групу, до складу якої увійшли двоє осіб – жителі Житомирської та Київської областей. У подальшому, з метою незаконного виготовлення, зберігання та збуту алкоголю, учасники організованої злочинної групи підшукали господарське приміщення у населеному пункті на Київщині та встановили там обладнання для масового виробництва алкогольних напоїв. Чоловіки незаконно виготовили майже 15 тонн алкоголю для продажу у різних областях. Виготовлені горілчані вироби доставляли і житомирянину для подальшої роздрібної торгівлі. Під час санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили незаконно виготовлені горілчані вироби, засоби та обладнання, що забезпечує незаконне виробництво таких товарів у великій кількості, а також транспортні засоби для їх перевезення до місць збуту.

Нагадаємо, 32-річний житомирянин вдосвіта обікрав магазин алкогольних напоїв. Затримали 19-річного коростенця, який підпалив три іномарки, щоб приховати сліди своїх крадіжок. Студент, який обікрав понад 15 чужих осель, носив форму працівника поліції.

Leave a Comment