В області викрили рейдерів, які «віджали» на 30 мільйонів майна та корпоративних прав

В області викрили рейдерів, які «віджали» на 30 мільйонів майна та корпоративних прав

 Знайшли більше 25 печаток, які підтверджують їх злочинну діяльність.

На Житомирщині прокуратура спільно з іншими правоохоронцями викрили групу осіб, які незаконно заволоділи корпоративними правами та нерухомістю вартістю понад 30 млн грн. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

«Прокуратура області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактами рейдерства, зокрема, незаконного заволодіння корпоративними правами та майновими комплексами низки підприємств на території області. Установлено, що група осіб – жителі різних областей, підробляли довіреності, протоколи зборів засновників та інші документи, що посвідчують право на майно або надають повноваження на управління діяльністю підприємств, на підставі яких, за пособництва державних реєстраторів, вносили відомості до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, а також до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Унаслідок таких протиправних дій, ці особи, поза волею фактичних власників, заволоділи та вчинили замах на заволодіння корпоративними правами і нерухомим майном загальною вартістю на суму понад 30 млн грн», – йдеться у повідомленні.

Правоохоронці 31 вересня провели 20 обшуків у Житомирі, Києві, Харкові, а також Житомирській, Черкаській і Київській областях. Під час санкціонованих обшуків вилучили документацію, електронні носії інформації, більше 25 печаток, які підтверджують злочинну діяльність групи осіб. Також, наразі одну особу затримано та повідомлено їй про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч.3 ст. 206-2 КК України (протиправне заволодіння майном підприємства).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч.4 ст.190, ч.3 ст.206-2, ч.2 ст.15, ч.3 ст.206-2, ст.356 КК України проводить слідче управління Головного управління Нацполіції в області.

Нагадаємо, Прокуратура судиться з киянином за 860 га землі у Пулинському районі. Стверджують, що оренда — незаконна.

Leave a Comment