В області з’явилася вакцина проти туберкульозу, якої майже не було

В області з’явилася вакцина проти туберкульозу, якої майже не було

Також область отримала вакцину для профілактики кору, краснухи та епідпаротиту.

У Житомирську область надійшло майже 38 тис. доз вакцини для профілактики туберкульозу – БЦЖ. Востаннє цю вакцину область отримувала у вересні минулого року, тому у більшості лікувальних закладів вона вже закінчилась. Про це повідомила прес-служба управління охорони здоров’я облдержадміністрації. Крім того, надійшло понад 18 тисяч доз вакцин для профілактики кору, краснухи та епідпаротиту.

«На базу спеціального медичного постачання обласної ради надійшло 37 тис. 980 доз вакцини для профілактики туберкульозу – БЦЖ. Востаннє цю вакцину область отримувала у вересні минулого року і на даний час у більшості лікувальних закладів вона вже закінчилась, що призводило до великої кількості скарг та звернень з боку батьків нещеплених дітей. Наразі ситуація в області з вакциною БЦЖ буде повністю врегульована», – йдеться у повідомленні.

Крім того, Житомирська область отримала 18 тис. 4 дози вакцини ПРІОРИКС для профілактики у дітей кору, епідпаротиту  та краснухи. Вакцина призначена для щеплення дітей у віці 1 року та 6 років.

Управління охорони здоров’я облдержадміністрації вже розподілило препарати і протягом декількох днів  вакцини поступлять до лікувально-профілактичних закладів області.

Нагадаємо, що лікарі прогнозують черговий підйом захворюваності на кір на Житомирщині. Ще у лютому Житомир залишився без вакцини проти туберкульозу.

Leave a Comment