В облраді обрали чотирьох авторів книжок, які надрукують за кошти обласного бюджету

В обласній раді 23 травня під час засідання експертної ради з питань випуску соціально значущої літератури місцевих авторів обрали найбільш достойні книговидавничі проекти, які будуть надруковані до кінця цього року за кошти обласного бюджету. Про це повідомила прес-служба обласної ради.

«На розгляд експертної ради автори запропонували 7 книговидавничих проектів. Упродовж засідання експертної ради кожен з авторів презентував власний проект і обґрунтовував його соціальну значущість. Члени експертної ради, ознайомившись зі змістовною частиною та оригінал-макетами книжкових проектів, згідно зі встановленими критеріями соціальної значущості визначили перелік найбільш достойних книговидавничих проектів, що будуть надруковані до кінця цього року за кошти обласного бюджету», – йдеться у повідомленні.

Отже, перелік книг, які будуть надруковані у 2018 році:

– Сценарії «Свята сонячного кола», Ніна Петрук;

– «До витоків. Життя в мистецтві Дзюбенка Володимира Степановича», Леонід Фесенко;

 – Художній роман «Будьмо!», Анатолій Журавський;

– «Останній день знайденця», Віктор Васильчук.

До слова, в області діє програма інформаційної діяльності обласної державної адміністрації та розвитку інформаційної сфери області на 2016-2018 роки. Одним із напрямків її реалізації є «Випуск соціально значущої літератури місцевих авторів». Відповідно до програми з обласного бюджету на друк книг передбачено 100 тис. грн, ще 100 тис. грн цього року використають на підготовку презентаційного видання про область.

Нагадаємо, у Новограді видали дитячу розмальовку. До 1 вересня минулого року мали надрукувати 1000 примірників дитячої розмальовки “Звягельська абетка”. Відповідний договір з підприємницею, власницею місцевих ЗМІ Ларисою Гембарською відділ культури міської ради уклав 23 серпня.  Відповідно до протоколу тендерного комітету, розмальовку закуповують «рамках святкування Дня Незалежності України». Вартість одного примірника становитиме – 7 грн. 75 коп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *