В облраді створили комісію, яка перевірить скандальновідомий житомирський ліцей

За рішенням комісії обласної ради з гуманітарних питань, створено робочу групу з представників управління освіти і науки облдержадміністрації, спеціалістів в освітній сфері та громадськості, які перевірять Житомирський професійний ліцей легкої промисловості. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

«У ході перевірки, яка розпочалася 9 листопада, спеціалістами розглядатимуться питання: нормативно-правові засади впровадження діяльності надання освітніх послуг у сфері професійно-технічної освіти, дотримання у закладі законодавства з охорони праці та безпеки життєдіяльності, використання у навчальному закладі позабюджетних коштів, кадрове забезпечення та організація навчально-виховного процесу, матеріали атестаційної експертизи навчального закладу», – йдеться у повідомленні.

Під час зустрічі 8 листопада із колективом ліцею заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Липовецька зазначила, що буде докладено максимум зусиль, аби об’єктивно проаналізувати конфлікт.

Як уже повідомляв «Вголос.zt», викладачі Житомирського професійного ліцею легкої промисловості поскаржилися, що директор начального закладу змушує підлеглих викладати замість нього пари, а у разі відмови погрожує звільненням.

Нагадаємо, більше 100 подань внесла прокуратура про порушення антикорупційного законодавства. Декана соціально-психологічного факультету ЖДУ імені Франка переоберуть на повторному голосуванні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *