В облраді визнали трьох жителів Житомирщини бійцями-добровольцями АТО

В облраді визнали трьох жителів Житомирщини бійцями-добровольцями АТО

Чоловіки воювали на Сході.

Обласна комісія визнала трьох жителів Житомирщини, які воювали на сході країни, бійцями-добровольцями АТО . Про це повідомила прес-служба облради.

«Зокрема, це Іван Андросович, який у складі батальйону Української Добровольчої Армії виконував бойові завдання в Донецькій області. Також розглянули подання на Володимира Радіонова, який воював в районі Авдіївки, та Василя Дехтяренка, який виконував душпастирські обов’язки проповідника – капелана. Обидва бійця перебували у складі окремого батальйону Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор»», – йдеться у повідомленні.

Рішенням комісії трьох жителів області визнано бійцями-добровольцями АТО і за ними закріплюється право на користування соціальними гарантіями, передбаченими регіональними програмами. Також комісія доручила відповідним структурним підрозділам обласної ради та облдержадміністрації підготувати зміни до Порядку визнання бійців-добровольців АТО, якими буде передбачено виготовлення та видача посвідчення бійця-добровольця АТО.

«Варто зазначити, що комісія з визнання бійців-добровольців АТО є дорадчим органом при обласній раді та облдержадміністрації. До повноважень комісії належить розгляд документів, заслуховування свідків, представників військових формувань, добровольчих батальйонів та громадських організацій, опрацювання наданих фото- та відео- підтверджень і прийняття відповідних рішень про визнання або відмову у визнанні бійців-добровольців АТО. Повноваження Комісії тривають до врегулювання питання визнання статусу учасника бойових дій особам з числа бійців – добровольців АТО на законодавчому рівні», – додали у прес-службі.

Нагадаємо, що під час 12 сесії обласної ради, яка відбулась 27 липня 2017 року, депутати проголосували за рішення, яким затверджено положення про комісію та Порядок визнання бійців-добровольців АТО.

Leave a Comment