В обмін на безперешкодну роботу фермерів посадовці поліції регулярно брали хабарі талонами на пальне

В обмін на безперешкодну роботу фермерів посадовці поліції регулярно брали хабарі талонами на пальне

Місячний «абонемент» коштував від 400 до 800 літрів пального.

Співробітники Служби безпеки України викрили двох посадовців одного з підрозділів Головного управління Національної поліції у Житомирській області. Поліцейські щомісяця вимагали хабарі від місцевих підприємців за безперешкодне використання у своїй роботі великогабаритної сільськогосподарської техніки. Про це повідомила пресслужба СБ України в Житомирській області.

“Встановлено, що зловмисники систематично отримували хабарі у вигляді талонів на пальне. Місячний «абонемент» коштував від 400 до 800 літрів пального з кожного фермерського господарства. Оперативники СБУ задокументували кілька епізодів протиправної діяльності поліцейських. Правоохоронці затримали фігурантів на робочому місці після отримання чергового хабара”, – йдеться у повідомленні.

Викриття зловмисників проводилось співробітниками Управління СБ України в Житомирській області спільно зі слідчими ТУ ДБР, розташованого у Хмельницькому, під процесуальним керівництвом Житомирської обласної прокуратури.

Нагадаємо, на Житомирщині на хабарі у 10 тисяч затримали патрульних. Податківця Житомирщини судитимуть за підбурювання до хабара у 12 тисяч доларів. У Пулинах СБУ затримала старшого слідчого поліції на хабарі за неповідомлення підозри у гибелі людини.

 

 

 

Leave a Comment