В ОДА пообіцяли, що вчителям, які перекривали “варшавку”, виплатять заборговану зарплату

В ОДА пообіцяли, що вчителям, які перекривали “варшавку”, виплатять заборговану зарплату

На засіданні уряду буде прийнято рішення щодо виділення необхідної суми.

Освітянам, які 19 жовтня перекривали трасу у Лугинському районі через зарплатні борги, виплатять заборговане в повному обсязі. Про це повідомив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко на своїй сторінці у Facebook. 

“Невдовзі освітянам Лугинської ОТГ буде виплачено заробітну плату в повному обсязі! З липня поточного року вчителі об’єднаної територіальної громади не отримують свою зарплатню з причини неправильності в розрахунках економічного відділу громади. В результаті бюджет ОТГ недоотримав 5,48 млн грн освітньої субвенції з державного бюджету, який покриває видатки на фонд заробітної плати.

На найближчому засіданні уряду буде прийнято рішення щодо виділення необхідної суми для Лугинської ОТГ, що в свою чергу зменшить градус напруги”, – написав він.

Також голова ОДА звернув увагу керівництва громади щодо оптимізації мережі навчальних закладів. Мовляв, надважливим завданням уряду є створення сучасних і укомплектованих шкіл в кожному регіону та подальше продовження освітньої реформи.

Нагадаємо, на вихідних вчителі блокували міжнародну трасу через зарплатні борги. Близько 100 вчителів 19 жовтня на автошляху Київ-Ковель влаштували акцію та частково обмежили рух автотранспорту, рухаючись по пішохідному переходу.

Leave a Comment