В ОДА розповіли, де на Житомирщині зафіксували летальні випадки від COVID-19 за минулу добу

В ОДА розповіли, де на Житомирщині зафіксували летальні випадки від COVID-19 за минулу добу

10 летальних випадків від коронавірусної інфекції.

Через недотримання карантинних та профілактичних заходів у Житомирській області спостерігається стабільно високий рівень захворюваності на коронавірусну інфекцію та стрімко зростає кількість летальних випадків внаслідок захворювання на COVID-19. За минулу добу на Житомирщині зареєстровано 10 летальних випадків від коронавірусної інфекції. Про це повідомила пресслужба облдержадміністрації з посиланням на обласний лабораторний центр.

“Так, від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою померли: 71-річна жителька Коростишівського району; 69-річний чоловік та 66-річна жінка, жителі Бердичівського району; двоє чоловіків 59 та 74 роки, жителі міста Новоград-Волинський; 73-річний житель Баранівського району; троє жителів міста Житомир, 69-річна жінка та двоє чоловіків 70 та 69 років; 57-річна жителька міста Малин”, – йдеться у повідомленні.

Наразі на Житомирщині зареєстровано 282 летальні випадки від COVID-19.

Нагадаємо, за добу виявили на Житомирщині виявили 367 інфікованого COVID-19. Житомирське ТТУ перевірить на коронавірус своїх працівників. Лікарів Новограда-Волинського застрахують від COVID-19.

 

Leave a Comment