В Олевську відбувся конкурс костюму. Вбрання діти виготовляли власноруч (ФОТО)

В Олевську відбувся конкурс костюму. Вбрання діти виготовляли власноруч (ФОТО)

Переможців визначили у молодшій та старшій віковій категорії.

В Олевську відбувся конкурс костюму для дівчат та хлопців.  Головна умова конкурсу – костюм повинен бути виконаний учасниками, а не придбаний у магазині. А на його виготовлення бажано витратити мінімум коштів. Про це повідомили на офіційному сайті Олевської ОТГ.

Всі конкурсанти підійшли до підготовки своїх образів масштабно та креативно. Діти продумали не лише вбрання, а й цікаві та яскраві аксесуари.

“Загальна кількість учасників цього року – 24. Діти репрезентували три виходи: знайомство у довільному вбранні, костюм з древлянськими мотивами та костюм до свята Чорниць.
Журі оцінювало конкурсантів за такими критеріями: відповідність номінаціям, оригінальність костюму, якість та естетичність виконаного костюму, використання додаткових аксесуарів, гарне дефіле”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, «Повір у себе, і в тебе повірять інші»: у Житомирі відбувся конкурс творчості дітей з особливими потребами. На фестивалі дерунів у Коростені з аукціону продавали костюм міського голови. Понад 80 дітей з усієї області представили свої роботи на конкурсі великодніх писанок.

Leave a Comment