В Овручі 50 сімей прикордонників отримали квартири у реконструйованому будинку (ФОТО)

В Овручі 11 травня 50 сімей військовослужбовців Держприкордонслужби отримали квартири в реконструйованому житловому будинку.  Зокрема, військовослужбовці відділів прикордонної служби «Овруч», «Млачівка» та «Лучанки» Житомирського прикордонного загону, військові пенсіонери та троє прикордонників, які наданий час приймають участь в Операції Об’єднаних Сил на сході нашої країни. Про це повідомила прес-служба  Житомирського прикордонного загону Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України. 

“На реконструкцію будинку в Овручі були спрямовані понад 24 млн грн з державного бюджету. Вартість 1 м2 отриманого житла складає 8 тис. 402 грн, що на 12,5% нижче опосередкованої вартості спорудження житла у Житомирській області. Загальна площа квартир що вводяться в експлуатацію майже 2 тис. 900 м2. Будинок має 6 трикімнатні (середня загальна площа однієї квартири – 82,1 м2, житлова площа – 43,5 м2), 17 двокімнатних (середня загальна площа однієї квартири – 66,4 м2, житлова площа – 32,1 м2) та 31 однокімнатну (середня загальна площа однієї квартири – 41,2 м2, житлова площа – 14,6 м2) квартиру. В ході реконструкції провели повний комплекс робіт з утеплення та оздоблення фасаду, відновлення покрівлі, встановлення вікон та дверей, перепланування приміщень та їх внутрішнього оздоблення, прокладання зовнішніх і внутрішніх інженерних мереж з встановленням газового, сантехнічного та електричного обладнання, благоустрою території. Будинок забезпечений централізованим електро-, газо-, водо- постачанням та водовідведенням, індивідуальним по квартирним опаленням від сучасних газових двоконтурних котлів”, – йдеться у повідомленні.

До слова, завдяки ефективному використанню бюджетних коштів в межах Північного регіонального управління за останні роки було побудовано та здано в експлуатацію 378 квартир, зокрема в Чернігівській області – 28, у Київській – 26, у Житомирській 174, у Рівненській – 28, у Волинській – 122 квартири. На цей час триває будівництво 80-квартирного будинку в Чернігові та ведуться підготовчі заходи щодо зведення найближчим часом житлового будинку на 86 квартир у Житомирі.

1 Comments
  1. Научились пограничники манипулировать цифрами.

    “Вартість 1 м2 отриманого житла складає 8 тис. 402 грн, що на 12,5% нижче опосередкованої вартості спорудження житла у Житомирській області.”

    Сравнивать стоимость строительства НОВОГО жилья со стоимостью РЕКОНСТРУКЦИИ попросту некорректно. Аналогичная схема отмыва бюджетных денег была применена в г. Житомире при окончании строительства жилого дома по ул. Народичская 20. Там на достройку двух этажей было потрачено 44 136, 328 тыс грн при площади квартир 3678,7 м2.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *