В «Укренерго» попередили про ймовірне відключення світла на Житомирщині

Протягом 1 листопада у Житомирській області можливі відключення світла. Про це повідомили у НЕК «Укренерго». Це робитиметься для зменшення навантаження на мережу.

«Диспетчерський центр НЕК «Укренерго» надав операторам розподільчих мереж (обленерго) обсяги для обмеження електропостачання всіх категорій споживачів у Центральному (Київ, Київська, Чернігівська, Черкаська та Житомирська області) та Північному (Сумська, Харківська та Полтавська області) регіонах країни», ‒ йдеться у повідомленні.

У компанії запевняють споживачів, що це вимушені кроки. Вони необхідні для підтримки сталого балансування енергосистеми та уникнення повторних аварій, спричинених ракетними обстрілами та атаками дронів росіян.

«Це дає можливість енергетикам якомога швидше відновити ушкоджені енергооб’єкти, балансувати систему та забезпечувати енергоживленням споживачів», ‒ зазначають в «Укренерго».

Нагадаємо, що у «Житомиробленерго» заявили, що не можуть заздалегідь попереджати споживачів про зникнення світла. Раніше в «Укренерго» просили жителів Житомирщини терміново зменшити споживання електроенергії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *