В управлінні архітектури сказали, що МАФ на Корбутівці — питання політичне, — секретар міськради

В управлінні архітектури сказали, що МАФ на Корбутівці — питання політичне, — секретар міськради

Кіоск, який мали перестати встановлювати, звели за ніч.

Тимчасово виконуюча обов’язки директора департаменту містобудування та земельних відносин Євгенія Черкасова заявила, що питання встановлення кіоску на Корбутівці — це питання політичне. Про це під час засідання виконкому 15 червня повідомила секретар Житомирської міської ради Наталія Чиж.

За її словами, 14 червня представники КП «Інспекція з благоустрою» склали припис на призупинення будівництва кіоску на Корбутівці. А вже вранці, 15 червня, там стояв павільйон. Власнику кіоску телефонувала секретар міської ради особисто, повідомляла, що складено припис. Однак на засіданні виконкому він заявив, що не пам’ятає, чи йому телефонували, а припис в очі не бачив.

Виконком Житомирської міської ради після тривалого обговорення прийняв рішення зупинити дію паспорта прив’язки МАФу до того, поки законність його встановлення вивчить спеціально створена комісія. Саму ж комісію члени виконкому рекомендували створити міському голові.

Євгенія Черкасова відмовилася коментувати слова секретаря Житомирської міської ради. Щоправда, бажання спілкуватися з журналістом у головного архітектора «відпало» тоді, коли вона дізналася, про що йде мова.

«Я зараз у відпустці і нічого коментувати не хочу», – заявила Черкасова.

Нагадаємо, що в мікрорайоні Корбутівка у Житомирі 14 червня розгорівся скандал через зведення МАФу просто на клумбі вздовж дороги. Два депутати і три члени виконкому цієї каденції узаконили свої МАФи.

Leave a Comment