Валерія Горба посмертно нагородили пам’ятним знаком “За заслуги перед містом ” III ступеня

Валерія Горба посмертно нагородили пам’ятним знаком “За заслуги перед містом ” III ступеня

Відзнаку 21 грудня вручили його дружині та сину.

Депутата Житомирської міської ради нагородили пам’ятним знаком “За заслуги перед містом ” III ступеня (посмертно) «за високий професіоналізм в роботі та  значний особистий внесок у розвиток міста».  Цю відзнаку 21 грудня на початку засідання виконавчого комітету вручили його дружині та сину. Про це повідомила пресслужба міської ради.

«Для сина ця відзнака нагадуватиме про добрі вчинки його тата, аби він став взірцем для нього», – зазначила  Юлія Горб та висловила вдячність міському голові Сергію Сухомлину та депутатам міської ради за людяність, моральну та матеріальну підтримку їхньої родини у складну хвилину.

Пам’ять про Валерія Горба вшанували хвилиною мовчання.

Валерій Михайлович Горб  трагічно загинув 16 жовтня 2019 року у 39-річному віці.  Він народився в селі Нагоряни Овруцького району Житомирської області. У 2003 році закінчив фізико-математичний факультет Житомирського державного педагогічного університету імені Івана Франка. З 2005 року викладач, голова профспілкового комітету Житомирського автомобільно-дорожнього коледжу. У 2016 році закінчив Житомирський національний агроекологічний університет. З 2015 року – депутат Житомирської міської ради сьомого скликання. У 2017-2019 роках Валерій Горб був директором КП «Центр інвестицій» Житомирської міської ради.

Нагадаємо, трагічно загинув депутат Житомирської міської ради Валерій Горб. Панахида та прощання з Валерієм відбулися 18 жовтня.

Leave a Comment