Вартість водопостачання та водовідведення у Житомирі може зменшитися?

Комунальне підприємство «Житомирводоканал» з 1 січня може не підвищити, а знизити тарифи на водопостачання та водовідведення. Про це стало відомо «Вголос.Zt» з власних джерел на комунальному підприємстві. Водночас, станом на 15:55 29 грудня на сайті НКРЕКП не оприлюднено постанову про затвердження нових тарифів.

Підставою для зниження тарифів у Житомирі може стати вже опублікована Національною комісією, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг постанова від 27 грудня. У ній ідеться про штрафування КП «Житомирводоканал» на 34 тис. грн за порушення ліцензійних умов. Окремим пунктом у документі зазначено про перегляд тарифу у бік зменшення на загальну суму 450,67 тис. грн.

Наразі на самому підприємстві очікують оприлюднення постанови про зміни тарифу на водопостачання та водовідведення. Адже вона анонсована і, за даними «Вголос.Zt», вже прийнята.

Нагадаємо, що у Житомирській міській раді пообіцяли не піднімати тариф на опалення для жителів громади. Водночас, виконком затвердив нову підвищену вартість проїзду у громадському транспорті у січні 2022 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *