-
Чи будуть житомиряни переходити на ID-паспорти (БЛІЦ-ОПИТУВАННЯ) - 12/01/2016
-
Житомирська відлига у 20 фотографіях - 12/01/2016
-
Глибокі книги, які потребують повільного та вдумливого читання - 22/01/2021
-
Не займайтеся самолікуванням, а звертайтеся до фахівців - 22/01/2021
-
У Новограді вже другий рік шукають зниклого 30-річного Олексія Пелешка - 20/01/2021
-
Педофіла, який знущався над 3-річною племінницею, посадили на 7 років - 18/01/2021
-
Мастерпас — спосіб оплати покупок в один клік - 18/01/2021
-
За минулу добу на Житомирщині померли двоє хворих на COVID-19 - 16/01/2021
-
«Сила і Честь» ініціювала зниження ціни на газ для всіх споживачів - 15/01/2021
-
Житомирщина: 42 040 підтверджених випадків COVID-19 - 14/01/2021
-
Фракція «Сила і Честь» у Житомирській райраді вимагає скликання позачергової сесії - 13/01/2021
-
Житомирська міськрада просить передати газові мережі у комунальну власність - 11/01/2021
Керівники житомирських шкіл просять дозволити закупівлі без департаменту освіти (ОНОВЛЕНО)
Під час сесії звернулись до депутатів.
Керівники житомирських шкіл звернулися до депутатів із проханням дозволити їм закупити мультимедійне обладнання без департаменту освіти.
На думку директорів шкіл, у разі централізованої закупівлі департамент освіти проводитиме тендер. Загальна вартість обладнання складає 5 млн грн. Тож у школах Житомира бояться, що за умов проведення тендеру департаментом обладнання до 1 вересня можуть не отримати.
Депутат Житомирської міської ради Любов Цимбалюк зазначила, що звернення можна підтримати, якщо хтось контролюватиме процес.
«Якщо і самі директори, і колеги-депутати контролюватимуть, щоб ціни не були завищені, щоб правильно були складені вимоги до обладнання. У такому разі я закликаю колег підтримати звернення», — сказала Цимбалюк.
Згадане устаткування необхідне для втілення в життя освітньої реформи у житомирських школах.
UPD: Депутати Житомирської міської ради не підтримали прохання директорів шкіл самостійно закупити мультимедійне обладнання. За це проголосували всього 20 депутатів. Для прийняття позитивного рішення не вистачило 2 голосів. Так само не підтримали депутати і рекомендацію провести закупівлю централізовано. Тож школи таки самостійно придбаватимуть необхідні матеріали та обладнання. Попередньо відомо, що як мінімум 7 шкіл будуть вимушені проводити тендер. Адже суми закупівель перевищуватимуть допорогові. Згідно із розпорядженням Сухомлина, комунальні заклади та установи оприлюднюють закупівлі на порталі «ProZorro» в разі, якщо сума придбання складає більше 50 тис. грн.
Крім того, під час розгляду питання думки обранців щодо того, в який спосіб мають здійснювати закупівлю, централізовано через департамент освіти чи по кожній школі окремо, розділилися. Тому депутати одноголосо підтримали пропозицію заслухають звіти житомирських шкіл щодо закупівлі меблів, матеріалів та обладнання на сесії у вересні.
Нагадаємо, на ремонт даху житомирської школи витратять понад 2,5 мільйона. У Житомирі шукають нового директора у вечірню школу.