Житомирянин Данило Сікан став чемпіоном світу та володарем “Срібної бутси”

Житомирянин Данило Сікан став чемпіоном світу та володарем “Срібної бутси”

 Через що довелося пройти, щоб опинитися у великому футболі.

Форвард національної молодіжної команди України і донецького «Шахтаря» Данило Сікан розповів, через що йому довелося пройти, щоб опинитися у великому футболі. У прес-центрі Житомирської міської ради 19 червня відбулася зустріч з футболістом збірної України U-20 Данилом Сіканом. Про це повідомила прес-служба міської ради.

«У футболі я з дитинства. У мене дідусь грав, а ось бабуся, з якою я тоді проживав, не давала грати. У мене клапан хрипів, були серцеві проблеми. Лікарі заявляли, що з віком проблема вляжеться, і добре, що саме так і сталося – я переріс цю хворобу. Я з дитинства захоплювався футболом, хоча, бабуся грати забороняла – у неї було своє бачення. Я шість років в дитинстві ходив на танці – 13 кубків, дві медалі виграв. Ось бабуся і говорила, що я зобов’язаний цим займатися, і що у мене талант», – розповів Данило.

Також він сказав, що не засмутився, що не потрапив до основного складу на фінальний матч з Південною Кореєю, так як це було рішення тренера Олександра Петракова. Наприкінці зустрічі Данило підписав футбольні м’ячі та футболку “Полісся” і роздав автографи всім бажаючим. У складі збірної України U-20 став чемпіоном світу на чемпіонаті, що проходив у Польші. У складі збірної зіграв 6 поєдинків, в яких відзначився 4 забитими м’ячами, ставши другим найкращим бомбардиром, за що отримав Срібний бутс.

Leave a Comment