Вечірню школу №2 демонтують за 400 тисяч гривень

Вечірню школу №2 демонтують за 400 тисяч гривень

Депутати прийняли рішення про надання дозволу на списання та демонтаж.

Будівлю вечірньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів № 2 демонтують. Рішення про надання дозволу на списання та демонтаж прийняли депутати у ході засідання сесії 23 квітня. Про це повідомила прес-служба міської ради. На виконання робіт будівлі з міського бюджету виділили 400 тис. грн.

«За результатами розгляду звернення вечірньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Житомирської міської ради щодо надання дозволу на списання та демонтаж будівлі вечірньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів № 2, було проведено технічне обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж будівлі та у зв’язку з її аварійністю та неможливістю її безпечної експлуатації було прийнято рішення про демонтаж з метою недопущення виникнення аварійних ситуацій та нещасних випадків», – розповів директор департаменту освіти Валентин Арендарчук.

Нагадаємо, депутати Житомирської міськради не дозволили демонтувати вечірню школу. Таке рішення прийняли під час сесії 27 лютого. На думку більшості депутатів, на демонтаж будівлі потрібно приблизно 1 млн грн. Витрачати ці кошти вони вважають недоцільним.

 

Leave a Comment